Adviseren als OR

Het adviseren van de bestuurder is een belangrijk onderdeel van het werk maar niet altijd makkelijk. Deze training leert je effectief te adviseren. Deze training helpt de OR te komen tot goede adviezen waar de bestuurder, de organisatie en de OR wat aan hebben. De training geeft inzicht in het vak van adviseur en is praktijk gericht. Gedurende de dag gaan we aan de slag met praktische opdrachten om te oefenen en om zelf te ervaren hoe adviseren beter kan.

Indien mogelijk gebruiken we casussen uit de eigen praktijk zodat de OR aan het einde van de dag een bruikbaar advies gemaakt heeft.

Tijdens deze training passeren de volgende onderwerpen de revue:

  • We verdiepen de kennis over het adviesrecht
  • We behandelen de stappen om tot een gedegen advies te komen
  • We focussen op de besluitvorming en oordeelsvorming in de OR
  • We oefenen met het schrijven en presenteren van een advies
  • Indien mogelijk gebruiken we casussen uit eigen praktijk
  • Inclusief coachingsessie 3 maanden na de training

De kosten voor deze training bedragen:

Per persoon: 450 euro per persoon.

In-company of op locatie: vanaf €2130

Behoefte aan meer informatie of wil je jezelf of de OR inschrijven voor deze training stuur dan een bericht via de knop op deze pagina. Of schrijf je in via het formulier hieronder.

Schrijf je nu in

13 + 10 =

Heb je een vraag of wil je meer weten?

Neem direct contact met op met Stefan.

Stefan Lightfoot
Adviseur en trainer

06-11511147
stefanlightfoot@danthe.nl